Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w przedszkolu w dniu
                  6 września 2021 r.(poniedziałek) o godz. 16.00 
W zebraniu może uczestniczyć tylko jeden rodzic dziecka- osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną. Niedopuszczalna jest obecność osób, u których w domu przebywa osoba w izolacji w warunkach domowych.
Osoby wchodzące do przedszkola powinny obowiązkowo zdezynfekować ręce    ( pojemnik z płynem dezynfekcyjnym dostępny w wiatrołapie) lub nałożyć rękawiczki jednorazowe. Powinny też zasłonić usta i nos maseczką.
W spotkaniach nie mogą uczestniczyć dzieci.
                                                                                              Dyrekcja przedszkola
 
      
 
     Uwaga Rodzice dzieci nowoprzyjętych do przedszkola 
                                   na rok 2021/2022
 
     Zapraszamy Państwa wraz z dziećmi do naszego przedszkola na zajęcia adaptacyjne, które odbędą się              w dniach 23-25 sierpnia 2021 roku w godz.16.00-17.00.
Dzieciom może towarzyszyć tylko jeden rodzic. 
Prosimy o zabranie ze sobą maseczki a dla dziecka obuwia na zmianę.                                                                                                                                                   
                                                                                                                                
                                                                                                   Dyrekcja przedszkola
Wyprawka Słonecznego Elfa na rok szkolny 2021/2022
                    
pościel -dzieci młodsze 3-4 -latki-(podpisana) w worku                 z materiału(podpisany); wymiary leżaczka 133 cm×58 cm
piżama(podpisana)
papucie (wygodne, stabilne)
ubrania zapasowe, na zmianę: spodnie/spódniczka, bluzki/koszulki z krótkim i długim rękawem ,bielizna, skarpety, rajstopy(podpisane)
nakrycie głowy(sezonowe)
szczoteczka do zębów, kubeczek ,pasta do zębów(podpisane)
grzebień, szczotka do włosów(podpisana)
 
Dnia  1 września 2021 roku zapraszamy do przedszkola wszystkie dzieci nowoprzyjęte i kontynuujące wychowanie przedszkolne w roku szkolnym 2021/2022.
Jednocześnie przypominamy, że  dzieci w wieku 6 lat są obowiązane odbyć w przedszkolu roczne przygotowanie przedszkolne!
Zasady organizacji pracy przedszkola w reżimie sanitarnym, w nowym roku szkolnym, zostały Państwu  udostępnione w postaci procedury bezpieczeństwa wraz z aneksem, opracowanej na podstawie obowiązujących wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 19 listopada 2020 roku dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej        i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi    w wieku do lat 3 ( opublikowane na naszej stronie).Prosimy o zapoznanie się      z w/w wytycznymi lub o ich przypomnienie.
   Uprzejmie prosimy rodziców, których dzieci kończą wychowanie przedszkolne w „Słonecznych Elfach” z dniem 31 sierpnia 2021 roku, o zwrot breloczków do ewidencji elektronicznej.
   Prosimy rodziców dzieci (w tym nowoprzyjętych),które nie będą mogły            z różnych przyczyn przyjść do przedszkola w dniu 1 września, ewentualnie w dniach kolejnych, o telefon z informacją do dnia 31 sierpnia do godziny 15.00.Na tej podstawie zrobiony zostanie Państwu odpis za wyżywienie za nieobecność dziecka.
Informacja o nieobecności dziecka w następnym lub kolejnych dniach przekazana do godz. 15.00 dnia poprzedniego(telefonicznie lub osobiście w sekretariacie),umożliwi zrobienie odpisów za wyżywienie za zgłoszone dni.
W piątki do godz. 15.00 należy zgłaszać nieobecności dzieci w poniedziałek.     W soboty i niedziele zgłoszenia nie będą przyjmowane.
Prosimy wszystkich Państwa o codzienne śledzenie ważnych informacji, które będą zamieszczane na stronie naszej placówki.