Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                                   Uwaga Rodzice

                                   ubiegający się o przyjęcie dziecka do przedszkola

                                                         na rok szkolny 2019/2020

                                                   Postępowanie uzupełniające

Zgodnie z harmonogramem czynności w postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Białystok na rok szkolny 2019/2020,w terminie od 03 czerwca do 07 czerwca 2019 roku (poniedziałek-piątek) w godz. 8.00-16.00 przyjmowane będą wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z dołączonymi dokumentami/oświadczeniami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Rodzice wypełniają wniosek w formie elektronicznej lub mogą go wypełnić odręcznie. Niezależnie od sposobu jego wypełnienia ,podpisany wniosek należy złożyć w formie papierowej wraz z dokumentami/oświadczeniami wyłącznie w placówce pierwszego wyboru.

Wnioski o przyjęcie do przedszkola złożone w obowiązującym terminie są traktowane jednakowo, o przyjęciu nie decyduje kolejność zgłoszenia lecz kryteria pierwszego i drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego.

Formularze wniosków dostępne będą w przedszkolu od dnia 03 czerwca 2019 roku.